Hakkımızda

Gençlerimizin sağlıklı mutlu, özgüven sahibi renkli ve canlı bireyler olarak yetişmesi için varız...
Bodrum İhtisas Spor Voleybol Takımı

BODRUM İHTİSASSPOR

Kuruluş Amacımız

Gençlerimizin sağlıklı mutlu, özgüven sahibi renkli ve canlı bireyler olarak yetişmesi için en etkin yolun onlara spor yapma alışkanlığı kazandırmak olduğuna inanarak, faaliyet gösterdiğimiz branşları daha geniş kitlelere yaymak ve sevdirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Alt yapıya önem vermeden gelecek başarının geçici olduğunu bilen ekibimiz, alt yapı çalışmalarına çok önem vererek faaliyetlerimiz içinde bulunan branşları daha çok sevdirmek ve canlandırmak, bununla birlikte bir çok genç sporcuya daha çok spor yapma imkanı yaratmayı hedeflemektedir.

Başarıların bir camia oluşturularak kalıcı olabileceği düşüncesi ile, sporcu, antrenör, yönetici, veliler, sponsorlar, basın ve tüm spor kuruluşları ile yakın ilişkilere girilerek yüklendiğimiz görevin önemini anlatmak ve karşılığında olumlu tepkiler alarak ortak faaliyetlerde bulunarak camiamızı büyütmek amacımızdır.

SPONSORLUKSPONSOR OLUN

Kulübümüz çocuklarımıza yeni fırsatlar yaratmak hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Sponsorluğun tek taraflı verme değil, bir sinerji olduğuna inanan bodrum ihtisas spor, aynı hedef kitleye hitap eden ve toplumsal sorumluluk anlayışını kanıtlama, kamuoyunda güvenilirlilik yaratma arzusunda ki sponsor kuruluşlarla karşılıklı faydalar sağlayıcı bir çalışma sistemini amaçlamaktadır.

Bu sistemin özünde, ulaşılan ailelerin aktivitelerle birlikte sponsorlarını da yakından tanımaları, sempatilerinin arttırılması yatmaktadır.

Bu yaklaşım sonucu sponsor kuruluşlarla kurulan ilişkiler uzun yıllar sürecek ve Bodrum İhtisas Spor etkinlikleri bu kuruluşların halkla ilişkiler faaliyetleri arasında saygın bir yer tutacaktır

Bodrum İhtisas Spor Basketbol Takımı

BODRUM İHTİSAS SPORANTRENÖRLERİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz branşları daha geniş kitlelere yaymak ve sevdirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Cem İpçi

KAMPÜS SORUMLUSUCEM İPÇİ

Voleybol 2. Kademe Antrenör Belgesi

Sezer Gezginci

BAŞ ANTRENÖRSEZER GEZGİNCİ

Voleybol (1. Kademe Antrenörlük Belgesi)

Saim Selçuk Kara

YARDIMCI ANTRNÖRS.SELÇUK KARA

Voleybol (1. Kademe Antrenörlük Belgesi)

Selin Günsay

YARCIMCI ANTRNÖRSELİN GÜNSAY

Voleybol (1. Kademe Antrenörlük Belgesi)

Bodrum İhtisas Spor

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?

2021 © Bodrum İhtisas Spor Kulübü. Tüm hakları saklıdır.